List od czytelnika – zdanie kolegi

Witajcie!

1. Oto zdanie kolegi, ciekawe i bardzo osobiste:

………… Zdaniem autora ,„Takie gadanie ( odsyłam do ostatniej informacji ws. możliwości odwoławczych) nic nie daje. PiSuary tak to wykombinowały żeby mieć spokój z odwołaniami, a właściwie z konsekwencjami odwołań, przez dwie kadencje, tzn. przez taki okres w którym planują rządzić. Każde odwołanie to około 5 lat czekania na wynik. Przez ten czas oni zrobią swoje, a My pójdziemy pod mosty i nikt się Nami nie zainteresuje, bo politycy wymyślą inne ważniejsze dla nich sprawy.

Działać należy bardzo zdecydowanie i szybko …………………… Tu jest pole działań do …byłych przełożonych…… Niektórzy z nich tak bardzo starali się “być w odpowiedniej chwili w odpowiednim miejscu” to niech teraz pokażą, że na to zasłużyli .Nam trzeba tylko podpowiedzieć co robić i jak to zrobić, a reszta to pryszcz. To jest moje zdanie w tej sprawie.”……………………….

2. Ucho Prezesa

http://wyborcza.pl/7,75410,21250697,ucho-prezesa-odc-3-minister-wojny-mlody-asystent-i-wyborcza.html

3. „Ale to już było, I nie wróci więcej”…

Czy aby na pewno??????????????

Aktualna  władza  nie  wymyśla  nic  nowego  tylko  wzoruje  się  na  sprawdzonych  wzorcach ?

 

Załącznik : Jak Marszałek Piłsudski walczył z Sadem Najwyższym

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


3 + = 9

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>