List_od_czytelnika-2013_04_25

Tusk: to jest ponura prawda o Macierewiczu

Ponura prawda o Antonim Macierewiczu jest taka, że on nie jest na froncie walki o prawdę, tylko na froncie walki o swoją pozycję w PiS. Tyle zła, ile on wyrządził wielu ludziom swoimi kłamstwami czy insynuacjami sprawi, że na pewno przejdzie do historii jako szkodnik wielkiej skali – powiedział na konferencji prasowej Donald Tusk.

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/tusk-to-jest-ponura-prawda-o-macierewiczu,1,5474712,wiadomosc.html

Komentarze w necie:
~furiat : Ile nas kosztuje Antoni M. i jemu podobni !
Jak się obecnie szacuje wypłaty odszkodowań za pomówienia i bezpodstawne zwolnienia z pracy byłych pracowników WSI będą kosztowały budżet państwa minimalnie szacując kilkanaście milionów. Ile zginęło naszych żołnierzy na misjach z powodu kompletnego demontażu służb wywiadowczych i braku ochrony to możemy się tylko domyślać. Ilu zgładzono beż śladu zdekonspirowanych szpiegów w innych krajach zwerbowanych przez nasz wywiad. Ile kosztuje zaangażowanie wymiaru sprawiedliwości, śledczych, specjalistów, biegłych sprawdzających co chwila to nowe rewelacje człowieka jawnie chorego psychicznie. O jadzie sączonym Polakom do uszu i skłócaniu narodu nie wspomnę.
Dziś okazało się także, że działania pięknego wcielenia Antoniego M. czyli agenta Tomka kosztować będą budżet państwa pół miliona złotych i kompletnie zrujnowane życie niewinnego człowieka.
Czy ktoś odważny położy kres działaniom Antoniego M. Na dziś chyba największego szkodnika życia publicznego i budżetu.

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/forum/tusk-to-jest-ponura-prawda-o-macierewiczu,0,869482,104653938,czytaj.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


5 − 2 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>