List od czytelnika – artykuły

Witam i wysyłam dalej:

1. Poniżej interesujący link zawierający opinię przedstawicieli poszczególnych środowisk dot. „Projekt ustawy o zmianie ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej”

Kolega Edward napisał: ..Myślę, że warto poczytać, jak odpowiadają agendy rządowe na ten projekt, najbardziej żenująca jest odpowiedź – Wojskowego Sądu w Poznaniu. Brak słów jakie lizusostwo. Wkradł się tez bałagan – jeden z adresatów nie odpowiada na temat, wypowiada się o całkiem innym projekcie.

O czym to świadczy – no bałagan – aby nie nazwać tego bardziej dosadnie.

Czytaj na : http://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12300250/katalog/12444502#12444502

(miłej lektury)

2. Warto przeczytać. Ciekawe opracowanie – szkic po służbach specjalnych PRL. Zal. nr 1.

3. Warto przeczytać również i rozpowszechniać artykuł Sławomira Sierakowskiego: Czy kontroluje nas Rosja?

…..Dlaczego ani Szydło, ani Kaczyński, ani prezydent Duda nie zażądali w dalszym ciągu od Macierewicza wyjaśnienia wszystkich, tak licznych, faktów świadczących o związkach ministra z Moskwą?…….Gdy w USA na dobre toczy się śledztwo wokół zaangażowania Rosji w politykę amerykańską, w Polsce wychodzą na jaw szokujące fakty świadczące o tym, że mogliśmy być poligonem doświadczalnym przed Ameryką. …………..

Czytaj na : https://opinie.wp.pl/slawomir-sierakowski-czy-kontroluje-nas-rosja-6156167440934529a

4. Ponadto, kolega poleca artykuł będący kwintesencją aktualnych czasów. Nie wykluczam, że materiał ten przesłano wcześniej  – zał. nr 2.

Z pozdrowieniami