Kogo obwini Prezes PiS za porażkę w 2015 roku?

Naszym zdaniem – tygodnik „FAKTY i mity”, jak to uczynił w wieczór wyborczy w 2007 roku, gdy przegrał walkę o władzę z liderem Platformy Obywatelskiej. Wbrew powszechnie głoszonym opiniom przez członków PiS, ich sympatyków oraz partyjne media, to nie PO zasługuje na tytuł: „obrońcy honoru i godności żołnierzy i pracowników WSI”, których Przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej bezpodstawnie pomówił w Raporcie. To dziennikarze tygodnika „FAKTY i mity” nie dali się zwieść mitom głoszonym przez członków Komisji Weryfikacyjnej, od 2007 roku po dzień dzisiejszy przeciwstawiając im twarde FAKTY.
Jednocześnie współczujemy Przewodniczącemu Komisji Weryfikacyjnej, że jego hipotezy o „szpiegach szkolonych przez GRU w szeregach WSI” nie potwierdza głośny dziś przypadek pułkownika-szpiega z MON. Podpowiadamy – może był tajnym współpracownikiem WSI, a może chociaż kolegą któregoś z oficerów WSI.
Wiemy, jak w tej sytuacji mogą boleć FAKTY, podane w artykule na stronie 3 w bieżącym, 42. wydaniu tygodnika „FAKTY i mity”, przedstawiającego sylwetkę naszego kolegi, którego od końca zeszłego roku niektórzy posłowie i media PiS starają się przedstawić jako największe zagrożenie dla bezpieczeństwa naszego państwa (czytaj artykuł).

–SOWA–